Hazır internet Radyo Sitesi

Hazır internet Radyo Sitesi

Hazır Radyo Sitesi; Bir radyo sitesi yaptırmak istiyorsanız büyük maliyetler ödemeden profesyonel bir hazır radyo sitesi alabilirsiniz. Üstelik hazır radyo sitesini hediye ediyoruz. Sizler sadece radyo yayın hosting paketi fiyatına hazır radyo sitesini ücretsiz olarak alabiliyorsunuz.

Hazır Radyo Sitesi, konusunda Türkiye’de ve Dünya’da hiç bir yerde olmayan profesyonel özenle kodlanmış ve grafikize edilmiş profesyonel radyo tasarımlarımız ile sizlerde kendi radyo sitenizi kolayca tasarlayabilirsiniz.

Hazır Radyo Sitesi, paketlerimizde olması gereken tüm modüller bir arada, bir web radyosunda olması gereken en iyi sanal olarak kurulmuş radyo yazılımlarımız ile sizlerde profesyonel olarak kendi radyo sitenizi tasarlayabilir, renklerini değiştirebilir ve radyonuzu istediğiniz gibi dizay edebilirsiniz.

Hazır Radyo Sitesi, Radyonuza Özel Tema Tasarımı yapabilirsiniz. Üstelik Radyonuz için alan adı hediye, web hsoting hediye, ve web sitesi hediye. Ayrıca autodj mp3 alanı hediye,
Radyonuza Özel Tasarım yapmak istiyorsanız hazır radyo sitesi paketlerimiz tam size göredir.

Hazır Radyo Sitesinde Ek Modüllerimiz:
Renk Değiştirme Modülü
Haber Ekleme Modülü
Player Modülü
Duyurular Modülü
Android dinleme Modülü
İos iphone dinleme Modülü
Video Galeri Modülü
Fotogaleri Modülü
Albümler Modülü
Djler Modülü
Yayın Akışı Modülü
Sayfalar Modülü
Anketler Modülü

Hazır Radyo Sitesi, Konusunda profesyonel ekibimiz isterseniz sizin için de özel menüler geliştiriyor. hazır radyo sitesini dernek, market, mağaza, internet, yerel, ulusal, bölgesel, kişisel, okul, üniversite, kolej gibi her türlü yerde kendi radyonuzu açabilir ve kullanabilirsiniz.

Hazır Radyo Sitesi paketlerinde kullandığımız radyo hosting, paketlerimiz ile sınırsız radyo yayın trafiği ile sizlerde radyonuzu limitsiz özelliklerde kullanabilirsiniz. Radyo hosting konusunda en uygun fiyatları sitemizde bulabileceğiniz gibi üstelik içerisinde ücretsiz web sitesi alan adı ve otodj den de faydalanabilirsiniz.

internet radyo sitesi, kurmak isteyenler için profesyonel olarak hazırlanmış paketlerimizi nasıl kullanacağınızı videolu anlatımla ile kolayca öğrenebilir ve sizlerde internet üzerinden profesyonel radyo yayını yapabilirsiniz. Tüm radyo sitesi scriptlerimizi ana sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

kampanya.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Telefon (Zorunlu Değil)