Hazır Radyo Sitesi-Hazır Radyo Sitesi Satın Al

7 farklı hazır radyo sitesi-7 farklı seçenek!

Size sadece bir seçenek sunmuyoruz, 7 farklı zevke ve 7 farklı bütçeye hitap eden paketlerimizden size uyanı satın alabilirsiniz. Her şey dahil paketlerimizden herhangi birini satın aldığınızda size en fazla 1 hafta içerisinde bütün her şeyi kuruyoruz,kurulumunuz bittiğinde size sadece web sitenizi ve radyonuzu yönetmek kalıyor. Paketlerimiz 10 yıllık webtasarım tecrübemizle oluşturduğumuz profesyonel paketler olduğu için yüzlerce müşterimiz gibi siz de aldığınız web sitesi paketinden memnun kalacaksınız garanti ediyoruz.

Paketlerimizde radyo sitelerinde olması gereken bütün içerikler fazlasıyla mevcut,ayriyetten sitenizde yer alan reklam alanlarına reklam ve sponsor alarak full paketlerimiz sayesinde hobinizle para kazanacak seviyeye gelmeniz mümkün.Paketlerimizin altında yer alan örnek siteleri inceleyerek paketlerimizin eksiksiz olduğunu görebilirsiniz,paketlerimizin yönetim panelinden haber,duyuru,anket gibi hemen hemen paketin bütün içeriğini değiştirebilirsiniz,renk-banner gibi ftp’den değişmesi gereken içeriklerde ise bize mail attıktan en fazla 3 gün içerisinde isteğiniz yerine getirilmiş olacaktır.

Paketlerimizin hepsi web sitesi dahil şunları içermektedir:

1 Yıllık Web Hosting

1 Yıllık Domain

1 Yıllık Radyo Hosting ve Autodj

Ayrıca ilk 2 paketimiz android ve iphone’larla dinlenebilme paketi içermektedir.Paketiniz bu özelliği içermiyorsa ve bu özellik radyomuzda olmalı diyorsanız 30 TL karşılığında mobil eklenti paketi alarak bu özelliğe diğer paketlerde de sahip olabiliyorsunuz.

Paketiniz kurulduğunda size web sitesi yönetim paneliyle birlikte radyo yönetim paneli de veriyoruz.Bu yönetim panelinden radyoyla ilgili her şeyi gerçekleştirebilir,yeni dj’ler ekleyip kaldırabilir,kendinize özel yayın akışı oluşturabilirsiniz.

Ayrıca sitenizdeki istek paneli kısmından ziyaretçiler istek parçası isteğinde bulunabilirler siz de bu istekleri istek hattı yönetim panelinden görüntüleyebilirsiniz.

Paketlerimizden birini, aldığınızda başka hiç bir masraf yapmanıza gerek kalmadan,yerel radyolarla aynı özellikte bir radyoya sahip oluyorsunuz,siz yayında olmadığınız her an auto dj yayında oluyor,istediğiniz an auto dj’i devre dışı bırakıp yayını kendiniz alabiliyorsunuz,siz veya herhangi bir dj’iniz yayından çıktığınız anda ise anında auto dj devreye giriyor,bu şekilde yerel bir radyo kalitesinde 24 saat kesintisiz yayın kalitesinde bir radyonuz olmuş oluyor.

Paketlerimizi ve örnek siteleri görmek için sitemize tıklamanız yeterli:

www.radyositesikur.com

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

kampanya.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Telefon (Zorunlu Değil)