Hosting Radyo

Hosting Radyo,

(Shoutcast İnternet Radyo yayını ip port sistemi)

İnternet üzerinden radyo yayını yapmanızı sağlayan bir shoutcast oynatıcısıdır.

Hosting Radyo, Alabileceğiniz firmalar arasında başta www.radyohostingpaketleri.com
www.radyotelekom.com

sizeozel.png (200×223)

 

Hosting Radyo, ile ilgili yardım alabileceğiniz site www.radyoforum.com radyo yayıncılığı ile aklınıza takılan tüm soruları sorabilir ve sam2 dj 3-4-5-6 gibi serisi ile yardım alabileceğiniz geniş bir sitedir.

Hosting Radyo, satın alarak bir web siteyi hediyesi almanız mümkün. bu konuda www.radyositesikur.com sitesinde herşey dahil anahtar teslim kendinize özel bir radyo web sitesi kurdurabilirsiniz.

Hosting Radyo yukarıdaki firmalardan satın alarak hemen sizde online internet radyosu kurabilir ve internet radyo yayını kendi bilgisayarınızdan evinizden yayın yapabilirsiniz. Aldığınız Hosting Radyo, paketini kullanarak sizi sevdiklerinize özel radyo yayını sağlayabilirsiniz. Radyo yayınlarınızı android ve ios işletim sistemli yeni nesil radyolar üzerinden dinlettirebilirsiniz. ios olarak; iphone, ipod, ipad gibi cihazlardan radyo yayınızı kolayca herkes dünyanın neresinde olursa olsun online olarak dinleyebilir.

Hosting Radyo, ile HD aacplus(+) dijital yayın yapabilirsiniz. HD kalitede Hosting Radyo, ile daha az veri kullanarak dinleyicilerinizin internet kotasını az harcayarak radyonuzu online sunabilirsiniz.

Hosting Radyo, Paketlerinin hepsinde 32 kbps, 48 kbps, 64 kbps, 96 kbps, 128 kbps, 192 kbps,224 kbps gibi kalitelerde yayın yayın yapabilirsiniz. Ayrıca radyonuza özel jingle intro eklemesi yapabilirsiniz. Hosting Radyo paketlerinde artık CD kalitesinde AAC plus + yayını yapabilirsiniz. Radyonuzun playerni sitenize ekleyebilirsiniz. Radyo playerinizi Whmsonic/Cpanel şifrenizi girerek Flash player, WindowsMedia player, Winamp Player linklerinizi yönetim panelinden ekleyerek sitenize ekleme yapabilirsiniz.

Hosting Radyo, paketleri ile kesintisiz radyo yayını yapabilirsiniz. Aynı zaman da radyo yayınız da kopmalar olmaması için sınırsız trafik desteğimiz ile radyo yayınını özgürce sınırsız olarak online yapabilirsiniz.

Hosting Radyo, sayesinde kendi radyonuza özel olarak Auto Dj, hosting kontrol paneli ile yayında olmadığınız zamanlar radyonuz oto dj uygulaması ile 24 saat çalmaya devam edecektir. İnternetiniz olmadığı zamanlar bile auto dj yayın ile radyonuz da kesinti olmadan 24 saat devam edecektir.

hostingradyo, paketlerimizden satın aldıktan sonra RadyoTelekom Hosting firmamız ekibinden 7/24 teknik destek alabilirsiniz., radyo hostunuzu sitenize ücretsiz olarak eklettirebilirsiniz. (Radyo host aldınız ve radyo host playerinizi sitenize eklemeyi bilmiyorsanız bu konuda uzman ekibimizden ücretsiz destek online alabilirsiniz.

Hosting Radyo, paketlerimizde gelişmiş profesyonel cpanel kullanılmaktadır. Cpanelde Dünyanın en gelişmiş yazılımı whmsonic panel verilmektedir. Whmsonic panelinden radyonuzu yönetebilir aynı zamanda radyonuza müzikleri cpanelden atabilirsiniz. Veya radyonuzun müziklerini daha hızlı ve daha kolay şekilde FTP yoluyla cuteftp, filezilla gibi programlar ile online yükleme yapabilirsiniz. Hosting Radyo, paketlerimiz ile yüksek mbit hatlarımız sayesinde dinleyicilerinize kesintisiz ulaşabilirsiniz.

Hosting Radyo, paketi www.radyotelekom.com firmamız üzerinden satın aldıktan sonra radyonuzu tüm bilgisayar ve ios, android işletim sistemli telefonlar üzerinden herkes kolayca dinleyebilir. Sevdiğiniz müzikleri radyonuz da paylaşarak sevdiklerinizle beraber online dinleyebilir veya mzüiklerinizi sevdiklerinize online olarak konuşarak armağan edebilirsiniz.

Hosting Radyo, sayesinde kendi seçtiğiniz müzikleri otodj, paneline yükleyerek 24 saat sevdiklerinize ve dinleyicilerinize dinllettirebilirsiniz. İsterseniz de manuel olarak radyo yayını yapabilirsiniz. Shoutcast, Hosting Radyo sistemi ile Streaming online radyo yayını canlı olarak yapabilirsiniz. hosting radio paketlerimizi satın aldığınızda size özel verilen bir panel yardımı ile kumanda edebilir ve yayınınızı online yapabilirsiniz. Ayrıca radyo yayınlarınızı kim dinliyor, hangi ilden veya hangi ülkeden radyonuzu kim dinliyor bunları panelinizde google maps ile kolayca izleyebilirsiniz.

Hosting Radyo, internet yayın paketlerini dileyen herkes alabileceği gibi bu paketleri sanal radyolarda, ulusal radyolarda ve yerel radyolar da kullanabilirsiniz. aac plus yayın formatı ile yayın yaparsanız hem bizim yayın ses kalitemiz hem de sizin bilgisayarın ses kalitesi şeklinde yayına ses verilir ve mükemmel bir ses kalitesi ortaya çıkar.

hosting radyo

Hosting Radyo kurulum, konusunda sizin için online paketlerimiz hazır. Hosting Radyo sunucusu sizde aylık veya yıllık fiyatlar ile kiralarak internet üzerinde online yayın yapamaya başlayabilirsiniz. Ucuz Hosting Radyo, konusunda firmamız Türkiye’de en ucuz radyo yayın paketleri sunan ve kaliteden ödün vermeyen bir firma olarak sizler için yayın hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Hosting Radyo, paketlerini kullanmanız için sadece bir adet mikrofon, ve internet bağlantısı olan bir bilgisayarınız ile kolayca radyo yayını yapabilirsiniz. radyo yayın paketlerimizi kiralayarak çok ucuz fiyatlara kendi radyonuzu kurunuz. Ailenizi , dostlarınızı, sevdiklerinizi ve arkadaşlarınızı kendi radyo istasyonunuzu kurarak hemen şaşırtınız.

Profesyonel radyo yayını, yapmak isteyenler için ister hobi amaçlı, ister para kazanma adına reklam almalı olarak, kendi sanal radyo ortamınızı kurmaya başlayarak online radyonuzu kurabilirsiniz.

Hosting Radyo, paketi satın aldıktan sonra size gönderilen winamp, sam2, gibi yayın programlarını bilgisayarınıza kurarak online djlik radyoculuk yapabilirsiniz.

Hosting Radyo, Paketlerimiz radyo50, radyo100, radyo200, radyo300 olarak ekonomik radyo hosting paketleri bulunmaktadır.

Mega radyo hosting paketleri, radyo500, radyo1000, radyo3000 ve radyo5000 paketlerimiz bulunmaktadır.

Radyo 100 nedemektir? Bu konuda şu şekilde anlatabiliriz. Radyo 100 hosting paketi aldığınızda radyonuzu dinleyenlerin kısıtlama sayısı 100’dür. Yani radyonuzu aynı anda 100 kişi dinler, 100 sayısının üzerinde kişiler dinleyemez yada şöyle söyleyebiliriz. 101.ci kişi radyonuzu dinleyemez. Bunu için hosting radyo, paketi alırken kesinlikle dinleyici sayınız kaçı bulabilir çevrenize göre veya hedefinize göre bir radyo hosting, paketi almalısınız.

detaylı bilgi için bizimle iletiime geçiniz.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

kampanya.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Telefon (Zorunlu Değil)