internet radyoda oto yayın nasıl yapılır

İnternet radyocularının çok işini görecek bir sistem daha günümüzde çok tercih ediliyor. “oto yayın” internet üzerinden radyo yayını yapanlar için oldukça kullanışlı ve çok tercih edilen bu sistem sayesinde isteyen herkes internet üzerinde kesintisiz radyo yayınları yapabilir. internet radyonuzda eğer dj yayından düşerse veya internet de dj yayından çıktığında yada bilgisayar kapandığında oto dj otamatik olarak yayını alarak ve yayının kesintisiz olarak ulusal radyolar gibi devam etmesini sağlar.

Shoutcast Oto Yayın Nasıl Yapılır? bu konuda detaylı bilgi ve videoalrı sitemizde paylaşmıştık. www.radyohostingpaketleri.com firmasından bir radyo hosting alarak auto dj ile yayın yapmayı s.s.s kısmında videolu dersler kısmından öğrenebilirisniz. whmsonic sistemi ile size ayarlı olan oto yayın kısmından müziklerinizi yükleyerek playliste yüklediğiniz şarkıların radyonuz da 24 saat çalmasını sağlayabilirsiniz. yada isterseniz ftp ile tüm müziklerinizi server whmsonic paneline yükleyerek daha hızlı bir auto dj listesi kurabilirisniz. 

Shoutcast radyonuzun yönetim paneline İp:2082 şeklinde cpanel panelinize girerek radyonuzu yönetebilir ve auto yayın a şarkılarınızı yükleyebilirsiniz.

“Oto Yayın Yapma” radyonuzda dj olamdığında otmatik dj yayını alır ve playlist kısmında bulunan müzikleri otmatik olarak karışık ve geçişli olarak çalmaya başlar.  oto yayına hızlı bir şekilde müzikler yüklemek istiyorsanız kesinlikle ftp ile müzik yüklemeyi öneririm, bunun için filezilla veya cuteftp programları ile müziklerinizi panelden yükleyebilirsiniz. ftp ye nasıl gireceğiniz konusunda whmsonic cpanel yönetimize girdiğinzide panelin sol tarafında bulunan ftp şifreleri ile ftp ye bağlanarak müzikleri daha hızlı yükleyebilrisiniz.

oto yayın sistemi linux makinelerde whmsonic ile çalışır , windows makinelerde oto yayın yerine manuel radyo ip,port, password açarak yapılabilir.

çok yakında yeni bir teknoloji ile karşınızda olacağız. oto yayında radyonuz çalar iken, istek panelinden istek isteyen dinleyicilerinizin isteklerini otamatik yayın otamatik olarak çalacaktır. bu otomasyon ile türkiye de bir ilk olacağız. oto dj yayında iken dinleyicileriniz istek panelinden hangi şarkı istenir ise oto dj o şarkıyı sistem den 1 şarkı sonrası çalacaktır. ve aynı zamanda dinleyicinin istediği şarkı oto dj de yok ise, oto dj o şarkının mp3 dosyasını youtube den çekerek yayına verecektir. bu büyük teknolojik radyo yazılımı çok yakında sizlerle olacak detaylı bilgiler. www.radyositesikur.com ile sizlere destek vercektir.

Oto yayın sistemine sahip radyo host firması arayanlar için : www.radyohsotingpaketleri.com olarak sizlere kesintisiz oto yayın panelleri hizmeti vermeye devam ediyoruz. oto dj radyo sistemi ile sizlerde radyonuzun dinleyici sayısını çok hızlı irşekilde hızlandrabilirisniz. oto dj yayın sistemi ile en iyi hizmeti türkiye’de ve tüm dünyada vermeye devam ediyoruz. kesintisiz radyo arıyorsanız sizin için bu hizmeti vermeye devam ediyoruz. 

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

kampanya.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Telefon (Zorunlu Değil)