İnternet Radyosu Kurmak

İnternet Radyosu Kurmak

Evinizde arabanızda gittiğimiz her mekânda radyo yayınları dinliyoruz. Fakat günümüzde artık radyo yayıncılığı yapmak ve bir radyoya sahip olmak eskisi kadar zor değil. Artık birçok radyocu internet üzerinden kurdukları radyolarda yayın hayatlarını devam ettiriyor. Normal bir radyo kurulumundan oldukça maliyeti düşük olan internet radyosu kurulumu bu işe gönül vermek isteyenler için yeni bir imkân tanıyor. Ayrıca internetten radyo kurulumu iki farklı şekilde oluyor. Birincisi ücretli olan yani belirli alt yapının oluşması için alınan maliyet.

 

İkincisi ise ücretsiz olan tamamen seçim hakkı sizin elinizde hangisini kurmak isterseniz. Fakat bu işi ciddi olarak gönül vererek yapacaksanız kesinlikle ücretli olanı kurmanızı tavsiye ederiz. www.radyositesikur.com web adresimizden sizlere özel radyo kurulumu paket fiyatlarına bakabilirsiniz. Çok basit bir kuruluma sahip olan paketlerimiz ile bir anda binlerce kişi tarafından dinlenerek kendi yayın hayatınıza başlayabilirsiniz. 2015 itibari ile Türkiye’nin internetten radyo kurulumu konusunda en çok ziyaret edilen sitesi seçilen www.radyositesikur.com web adresimiz sizlerin hizmetinizdedir.

 

Yerel ve internet radyosu olmak üzere 100lerce radyo istasyonuna hizmet veren www.radyositesikur.com adresimiz sizlerin her zaman hizmetinizde. İnternet radyosu kurmak istiyorsanız hemen web adresimizi ziyaret edin sormak istediğiniz konular hakkında hemen bizimle iletişime geçerek aklınızdaki her sorunun cevabını bulabilir ve sizlere özel internetten radyo kurulumu paketlerinden en cazip olanları seçebilir ve sizlere özel fiyatlarla satın alıp, hemen internetten kendi radyonuzu kurup, yayın hayatınıza başlayabilirsiniz. İnternet radyo kurulumu hakkında hiç bir bilginiz olamamasına rağmen sadece 24 saat içinde bizimle iletişime geçerek kendi internet radyonuzu kurabilir ve 1 gün içinde kendi internet radyonuzda profesyonel bir şekilde yayın hayatına başlayabilirsiniz.

 

Sizin de her zaman bir radyom olsa sadece kendi istediklerimi konuşabilsem yâda sevdiğim her şeyi oradan gerçekleştirebilsem diye düşünceler içinizde geçiyor fakat internet radyoculuğu hakkında pek bir şey bilmediğiniz için bu işlere bir türlü giremiyorsanız hemen web sitemizi ziyaret ederek ilk radyoculuk yolculuğunuza çıkabilirsiniz. Her gün ömrünüzden bir gün daha eksiliyor daha fazla zaman kaybetmeden hemen hayallerinizin peşine düşerek onları gerçekleştirme imkânı yakalayın.

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

kampanya.jpg (636×742)Comments are closed.