internetten radyo yayını nasıl yapılır

internetten radyo yayını nasıl yapılır? internetten radyo yayını nasıl yapacağı konusunda bilgisi amatör radyo kullanıcıları için hazırlamış olduğumuz videolu eğitimler ile sizlerde amatör olarak radyo yayını yapmakdan kurtularak profesyonel bir radyo yayın yapma konusunda kendi radyo sitenizi kurabilirsiniz. internetten radyo yayını nasıl yapılacağı konusunda hazırladığımız dökümanlarda sırasıyla sam2 nasıl kurulur, sam2 ile nasıl yayın alınır ve konuşulur sam2 ile gerekli ayarlartınız nasıl yapılır herşey anlatılmaktadır. Ve ayrıca sam2 ile yayın yapmadığınız zamanlarda auto dj e nasıl müzik yüklenir autodj nasıl kullanılır bununla ilgili videolu anlatımlarımız sayesinde sizlerde kendi radyo yayın istasyonunuzu kurabilir ve internet üzerinde online radyo yayını yapabilirsiniz.

En Uygun Fiyata Radyo Hosting sadece radyotelekom.com firmamızdan satın alabilirisniz. Kaliteli ve HD yayınlar yapmak istiyorsanız radyo telekom sadece radyo hosting konusunda sizler için en iyi yayın paketleri oluşturmuştur. Radyo telekom firmamız kurumsal bir firma olup internet üzerinden radyo yayını yapmak isteyen; yerel, internet, flatcast, bölgesel, ve ulusal radyolar için radyo yayın akışı hizmeti vermektedir.

Profesyonel Radyo Destek Ekibi Sınırsız Alan ve Trafik ile Yönetim tamamen sizin elinizde olup radyo yayını yaparken %100 sınırsız yüksek hatlı trafiklerimizden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda yıllık radyo paketi alan müşterilerimize “Tasarım Hediyeli Radyo Sitesi” paketleri hediye olarak verilmektedir. Web Tasarım + Domain( isim tescili) Web Hosting ile Hediyeli Radyo Hosting paketlerimizden de faydalanarak çok ucuz fiyatlara kendi radyo sitenizi kurabilirsiniz.

Internet Radio Hosting Firması ve radyo web tasarım firması olarak sadece radyo işleri ile uğraşan Türkiye’nin ilk ve gelişmiş radyo kurulum firması olarak haklı grurumuzu yaşamaya devam ediyoruz. Kendi radyo sitenizi kendi yayın sitenizi kolayca pratik olarak firmamız ile sizlerde hemen açabilir ve radyo kanalınızı açarak internet radyo yayıncılığına başlayabilirsiniz. Ayrıca Radyonuz Artık Cepte kolayca dinlenebilir. Radyonuz cep telefonlardan kolayca dinlenmesi için hem ücretsiz hemde ücretli uygulamalarımız ile sizlerde kendi radyonuzu kurabilir ve internet radyonuzu ceptelefonu ve internet olan tüm ortamlardan dinleyebilirsiniz. Ayrıca çok yakında internet radyonuz arabanızdan da kolayca internet radyonuzu dinleyebileceksiniz. Çok yakında bu süper sistem ile arabnız da giderken frekans olmasa da radyonuzu kolayca internet üzerindeki yayınlarınızı canlı olarak arabanızda dinleyebilme özelliği ile sizlerde araç üzerinden radyonuzu dinleyebilirsiniz. Radyo Teknolojisi ile Akıllı Telefonlardan Radyonuzun Sesini Dünyaya Duyurmak artık çok daha kolay. Sizi dinleyenler dünyanın 4 bir yerinden olabilir.
radyo sitesi kurmak için
1- www.radyotelekom.com üye olunuz.
2- Radyo isminizi https://www.radyotelekom.com/domainchecker.php buraya tıklayarak belirleyiniz.
3- http://www.radyositesikur.com sitesi üzerinden siparişinizi veriniz ister online ister havale ile ödemenizi yapınız ve 8 saat içinde sizinde radyonuz kurulu olarak size gönderilsin.

Detaylı bilgi için bizi arayınız.

You can leave a response, or trackback from your own site.

kampanya.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Telefon (Zorunlu Değil)