Radyo hosting

Radyo Hosting, Bir çok kelime ile google de aranmaktadır. Bunlardan bazıları

radyo hosting,radyohosting, radyo host, radyohost, radio hostu, radyo hostu, radio hosting,radyohost paketleri, Radyo Hosting, RADYOHOSTİNG, Web radyo Hosting, radyo Streaming, Sam2 Yayın Hosting, Whmsonic Radyo Host, v.b şekilde bir çok birbirine benzer tanımlarda aransada asıl adlandırılması “radyohosting” veya”radyohost” dur. Radyohosting hizmeti ile en çok karıştırılan webhosting hizmetinden de yayın yapmak? Bu şekilde bir yayın yapma sistemi kesinlikle yoktur. Webhosting ile Radyohosting birbirinden tamamen farklıdır.

Radyo Hosting Paketleri; dinleyici ile sınırlıdır. Tıpkı frekanslı radyolar gibi düşünün örneğin frekanslı karasal radyolarda eğer ankara mamak radyosu ise frekans alıcısı sadece mamak ve çevresine kadar çekeceği için sadece mamakda bulunanlar mamak radyosunu dinleyebilirler. Ama daha kapsamlı bir verici ise ankara, istanbul, izmir de bulunan verici o kapsamdaki bölgelerden radyo dinlenir. İnternet radyoları da tıpkı bunun gibi, eğer 100 dinleyicili radyo host alırsnanız. Sizi 101 ci anlık dinlemede kişi dinleyemez. Yani 100 kişilik radyohost da aynı anda ancak 100 kişi dinleyebilir.
Radyo Hosting Çeşitleri:
100 Kişilik radyoHosting
250 Kişilik radyoHosting
500 Kişilik radyoHosting
1000 Kişilik radyoHosting
ve daha yüksek dinleyicili radyohosting paketleri bulunmaktadır.

Yukarıda belirtildiği gibi radyohosting, paketleri dinleyici ile sınırlıdır. Bunun için webhosting gibi trafik sorunu yoktur. Tüm paketlerde sınırsız trafik vardır. Tüm radyo hosting paketlerin içinde ücretsiz autodj vardır. En düşük autodj alanı 2GB ile başlamaktadır. Yıllık paketlerde ise en az 3GB otodj mp3 alanı vardır. En düşük yayın kalitesi 64.kbps- 128kbps ile başlamaktadır. Daha alt sınırdaki radyo yayın kaliteleri pek önerilmemektedir. Tüm paneller Türkçe Paneldir. Gelişmiş WHMsonic altyapısı kullanılmaktadır. Yayınlarda ister Mp3 isterseniz de AAC formatında yayın yapabilirsiniz. Firmamız aldığınız yıllık veya aylık radyohosting paketlerine göre ücretsiz radyo teması hediye etmektedir.

Tüm Radyohosting paketlerinde AAC dijital yayın kalitesi formatında yayın yapabilirsiniz. AAC yayın yaparak aynı zamanda hem dinleyicilerinizin kotasını yememiş olursunuz hemde daha kaliteli radyo yayınları yapmış olursunuz.

Ücretsiz Mobil desteği, Tüm radyo yayın paketlerinde ücretsiz mobil desteği mevcuttur. Aldığınız radyohsoting paketinizi ister android, istersneiz de ios işletimli telefon ve tabletlerden kolayca dinleyebilirsiniz.

RADYOHOSTİNG de WHMSONİC AUTODJ sayesinde radyo yayını yapmak artık çok zevkli hale geldi. Whmsonic panellerimiz ile sizlerde radyo yayınlarınızı kolayca yönetebilirsiniz. Autodj özelliği sayesinde radyonuzda djniz olmadığında sizin seçmiş olduğunuz müzikler 24 saat kesintisiz olarak çalmaya devame decektir.
Radyohosting whmsonic googlemaps paneli sayesinde sizi hangi ülkeden, hangi ilden kim dinliyor online canlı istatistikler ile takip edebilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

kampanya.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Telefon (Zorunlu Değil)