radyo hosting fiyat hakkında

Radyo Dinleyici paketleriniz neden ucuz ? (Müşteri Sorusu)

radyo işinde auto dj de sunucu çok cpu ram harcar, bunun için radyolar anlık kişilerden ibaret olarak kurulur. bunlar lisanslı sistemlerdir microsoft tabanlı ve dinleyici sayısı kadar ödeme yaparsınız.  normalde biz web sitesini 1000 tl ye kuruyoruz sadece site, ama biz kampanya yaptık sürüm olarak auto radyo alanlara 100 kişilik paketi de bedava veriyoruz. normal de 100 kişilik paketler 100-150 tl arasındadır. biz çok uyguna vermemizin sebebi sürümden kaznıyoruz çok kzancımız yok aslında.

Müşteri Sorusu: aldığım herhangi bir sitede bir sonraki yıl ne kadar ödeyeceğim.

senelik şuan bu senden sonra 150 tl ödeyeceksiniz. 300 tl yi ilk sefer de alıyoruz. daha sonraki senelerde 150 tl ödüyorsunuz. eğer dinleyici sayınızda sıkıntı olmasın istiyorsanız kampanyalı paketimizi alabilirsiniz 20 adet stok bulunmaktadır bugün 2 müştri daha aldı. 999 dinleyici auto radyo hosting yıllık 250 tl, bunu alırsnaız kafanıza takılmaz, ama 100 kişilik de size yeter diye düşünüyorum. tabiki çok reklam yapacaksanız 999 uzu öneririm çünkü 1-2 ay içinde tükenebilir.

Müşteri: manuel Dj radyo neden sınırsız ucuz?

auto dj lerde sınırlı paketler veriyoruz. ama normal manuel sam2 ile olan radyo için sınırsız dinleyici veriyoruz ama, o sistemde devamlı pcnizden çalmanız gerekiyor.

You can leave a response, or trackback from your own site.

kampanya.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Telefon (Zorunlu Değil)