radyo kur

Radyo Kur; Sende Eğlenceni Yaşa…

İnternetin yayınlması ile Yerel radyo istasyonları artık , Sanal Radyo istasyonlarına dönüşüyor. İnternet Radyoları Günümüzde Çok Seçilmesinin nedeni insanların hayatının büyük bölümü nerdeyse tamamı internet başında geçmesi ile başlamıştır. İnternet de insanlar gezerken bir yandan radyo dinlemek istiyor. ve genelde internet radyolarını daha çok tercih ediyorlar. internet radyolarının tercih edilmesinde en büyük etken ise nezih bir sohbet ortamının olmasından kaynaklı. genellikle free radyolar olan Flatcast radyolarında sohbet ortamı güzel olması ve ücretsiz olmasının tercih edilmesinin dışında Shoutcast radio Dediğimiz radyonun daha çok tercih edilmesi de ön planda. Shoutcast radyoyu hiç bir eklenti veya plung gibi birşey kurmadan direk radyo yayını dinlebilmesinden kaynaklanmaktadır.

Radyo Kurmak isteyenler için Profesyonel Radyo sitesi kurma ekibimiz her yıl sizler için yeni radyo sitesi temaları geliştiriyor. Sizlerde internet üzerinden radyo sitesi kurmak istiyorsanız bize ulaşarak hemen bir radyo teması satın alabilir ve internet üzerinde kendi radyo sitenizi kurabilirisniz. 2014 Yılına özel olarak yeni radyo temamızı birçok müşterimiz 4 gözle beklemektedir. 2014 radyo teması için çok az bir zaman kaldı. 2014 yılında harika bir radyo sitesi teması ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz. Kaliteli bir radyo sitesi arayanlar için 2014 yılındaki radyo temamızı beklemelerini öneriyoruz. Harika olacak bu radyo temasında A’dan Z’ye herşeyi web paneli üzerinden yönetebileceksiniz.

2014 Radyo Teması özellikleri ile ilgi daha fazla detaylı bilgiyi sitemiz anasayfasından Temalar bölümünden bakabilirsiniz. 24 Saat kesintisiz radyo yayını yapmanızı sağlayan firmamız ile radyositesikur size özel 2014 teması çok yakında sizlere radyoculuğun zevkli haline gelmesi için yeni gelişen portalı ile sizlerle olacak.

 

You can leave a response, or trackback from your own site.

kampanya.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Telefon (Zorunlu Değil)