RADYO SİTENİZ OLSUN

Şimdi Radyo Zamanı… Dünyanın neresinde olursanız olun artık sizinde ulusal radyo kalitesinde bir radyo siteniz olabilir. Radyo Sitesi Kurmak Artık çok kolay!!! Kendi radyonu kurarak dünyanın her yerindeki insanlara kendi radyonuzu dinlendirmenin vakti geldi. Radyo siteniz ile kendi imajınızı kurarak isterseniz pop radyo yayını, isterseniz slow radyo yayını, isterseniz arabeks radyo yayını yapabilirsiniz. ARTIK İNTERNET DE HERKESİN KENDİNE ÖZEL RADYOSU OLACAK… !!! İnternet radyo Siteniz ile Dünyaya açılabileceksiniz… Radyo Sitenizi size özel yönetim panelli olarak kuruyoruz. Sizlerde internet radyosu kurdurmak istiyorsanız bize ulaşınız…

İnternet üzerinden kendi radyo sitenizi kurmak için ister kendinize özel bir radyo sitesi tasarlattırabilir isterseniz de hazır radyo sitelerimizden alarak hemen kendi online radyo web sitenizi kurabilirsiniz.

Hazır Radyo Sitesi paketlerimiz ile kendinize ait bir radyo sitesi online sitemiz üzerinden kurarak hemen internet radyo yayınına başalayabilirsiniz.

150.00 TL den başlayan yıllık fiyatlar ile kendinize ait bir radyo sitesi ve radyo yayın istasyonu kurmak için bizimle iletişime geçiniz.

radyo-sitesi-teması

You can leave a response, or trackback from your own site.

kampanya.jpg (636×742)Yorum Yapabilirsiniz.

Adınız

E-mail

Telefon (Zorunlu Değil)

Teat