HAKKIMIZDA

Radyositesikur.com Hakkında

İnternet Radyosu hizmetlerinde Türkiye’de bir ilk olamaya ve hazır radyo sitesi kurulumunda internetde kurumsal olarak radyonuzu kurmaya devam ediyoruz.

radyositesikur1

HİZMETLERİMİZ:

Radyositesikur.com ; Hazır Radyo Sitesi Temaları, Radyo Hosting Hizmetleri, Radyo Web Hosting Hizmetleri, Radyo Server Kurulum Hizmeti, Radyo Jingle Seslendirmesi, Radyo Masaüstü Player, Radyo Android Google Play Yazılımı, Radyo ios (iphone) uygulama yazılımı, Radyo Dinleyici Arttırma Reklam Hizmetleri, Radyo Özel Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri, Radyo Whmsonic Lisans Hizmetleri, Radyo Alan adı (Domain) Tescili Hizmetleri, Radyo bayilik Hizmetleri, Radyo Sohbet Chat Sitesi Kurulumu, Okey Sitesi Kurulumu, Radyo Toplu Sms Hizmetleri, Radyo google Adwords Reklam Hizmetleri, Radyo SSl Sertifikası Hizmetleri, Radyo Firewall (Güvenlik duvarı ve koruma) hizmetleri, Radyo Yazılımı, Facebook-Twitter-instagram Sosyal ağlar reklam Hizmetleri ve Radyo ile ilgili tüm lisans ve hizmetlerden başta Türkiye ve Dünya’nın her yerine İnternet ve Yerel radyolar üzerine geniş yelpazede 1000lerce müşterisi ile kurumsal hizmet vermeye devam etmektedir.

TARİHİMİZ:

Türkiye’de Flatcast radyosu konusunda ilk olarak hizmet veren firmamız daha sonra Shoutcast hizmetine geçerek shoutcast alanında büyük bir hizmet vermektedir. İnternet Radyosu konusunda ilk kez sanal mixer ile yayın konusunda video ve dökümanlar ile internet radyoculuğunda sam2 broadcater radyo programı ile internet radyouluğunda büyük bir dönem başlatmıştır. İnternet radyoculuğu günümüzde en çok önem kazanmasında hiçbir yerde olmayan hizmetleri ile daha kapsamlı hale gelmiştir.

Türkiye’de ilk flatcast akımının ve Shoutcast akımının başlamasında firmamız öncülük etmiştir.
Firmamız başta RADYO YAYIN HİZMETLERİ ve RADYO WEBTASARIM + RADYO HAZIR TEMALAR konusunda hizmet vermektedir.

radyositesikur2

NEDEN BİZ:

Firmamızda Öncülük olarak kesintisiz yayın ve kaliteli radyo hizmeti konusunda profesyonel ekibi ile en iyi şekilde teknik destek hizmetini vermektedir.

Firmamızda TEKNİK DESTEK müşterilerimizin memnuniyeti ile en önemli konumuzdur. Diğer hosting firmalarına ve webtasarım firmalarına nazaran sizin için gerekli ve sizin düşünceleriniz konusunda en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Firmamız her geçen gün kendini yenileyerek yeni “web radyo tasarımları” “yeni radyo yazılımları” “yeni fikirler” ve “yeni programlar” ile kendisini devamlı olarak güncellemektedir. Kolay ve hızlı teknik destek otomasyonumuz ile sizin için teknik ekibimiz ayrı ayrı olarak sorun ve sorularınıza çözüm sağlamaktadır. Teknik ekibimiz profesyonel olarak kendisini en iyi şekilde geliştirmiş olup her departmanın uzmanı bulunmaktadır.

Radyo Hosting yazılımlarımızda ve serverlerimizde orjinal lisanslar kullanmakta olup hiç bir zaman radyonuzda lisans hatası almazsınız. Ayrıca firmamız Dünyaca ünlü WHMSONİC firmasının çözüm ortağıdır. Whmsonic lisanslarımız ömür boyu olarak serverlerimizde kurulu olup müşteri maduriyetini önleme amaçlıdır.

Vizyonumuz;

Başta Türkiye olmak üzere dünyanın her yerinde uzaklık gözetmeksizin en iyi kalitede RADYO WEB SİTESİ HİZMETİ ve RADYO HOSTİNG hizmetini müşterimize saygı ve dürüst olarak hizmet veren öncü ve lider firma olmaktır.

 

Misyonumuz;

Türkiye ve Dünya çapında hizmet verebilen, teknik ekibi ve radyo hizmet yeterlilik düzeyi ile sorunsuz hizmet sunabilen, radyo hosting ve radyo teması alanında marka olmuş ve Türkiye’de ilk 20 firmadan biri olmak ve kendisini her zaman güncelleyecek bir firma olması misyonumuzun bir parçasıdır.

 

Kalite Politikamız;

Kalite politikamız, radyoculuk konusunda en iyi kalitede hizmet ve en iyi müşteri memnuniyeti ilkemiz olacaktır.

Radyo hosting hizmeti ve radyo tasarımı konusunda müşterilerin kolayca yönebileceği dinamik radyo siteleri yapmak ve en iyi şekilde kaliteli kesintisiz bir radyo hosting hizmeti sağlamaktır. Müşterilerimizin aldığı hizmetde daha profesyonel ve öğretici olması açısından Radyo Eğitimi, Videolu Dersler ve Geniş dökümantasyon ve programlar ile her zaman müşterimize en iyisini sunmak amacımız olmaya devam edecektir. müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak ve müşterilerimizi her zaman satış öncesi ve satış sonrası kazanmak olacaktır.

 

 

İNTERNET’DE RADYO KURMAK ARTIK ÇOK KOLAY…

Bilgisayar çağının gelişmesi ile internet kullanıcları her geçen gün daha da artıyor… İnsanlar sosyal hayatlarının %80 ini nerdeyse internet içinde geçiriyor. İnternet e bu kadar talabin artması da internet aleminde yeni sistemlerin ortaya çıkmasına neden oluyor. Türkiye Avrupaya oranla internet kullanıcıları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Türkiye de Yaklaşık 50 milyon internet kullanıcı ve 65 milyon telefon kullanıcısı var böyle bir durumda artık radyolarında internet aleminde yer almasına sebebiyet olmuştur. İnternet de her radyonun kendi web sitesi ile yayınları başlamıştır. Ve bununla birlikte internet de program ve yazılım teknolojisinin gelişmesi ile İnternet Radyo siteleri de Kurulmaya başlamıştır. İnternet de Artık radyo sitesi kurmak çok kolay bir hale gelmiştir. İnternet kullanan her birey kendi internet radyosunu artık kurabilir. İnternet radyosu kurmak isteyenler için de bizlerde yaklaşık 10 yıllık tecrübemizi koyarak internet radyosu kurmak isteyenlere yardımcı olmak istedik, İnternet radyosu kurdurarak kendi tarzını ve kendi dinleyicilerinizi oluşturabilirsiniz. Radyo Sitesi Kurmak İçin Bizimle iletşime geçebilirsiniz…

Herşey Dahil Radyo Sitesi Paketlerimizi ana sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Radyo Sitesi Tasarımlarımızın hepsi Hediye olarak verilmektedir.

 

radyositesikur

 

One Response to HAKKIMIZDA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir