ÜCRETSİZ RADYO SCRİPTİ İNDİR – ÜCRETSİZ PHP RADYO

Ücretsiz php radyo teması scripti arayanlar için güzel ve kulanışlı sade bir whmsonic radyo scripti, tek yapmanız gereken ftp adresinize kurarak kendi ip ve radyo ayarlarınızı yaparak scripti kurabilirsiniz. daha fazla radyo sitesi scripti sitemizde paylaşılacaktır. radyo teması ile daha fazla bilgiyi sitemizden indirerek inceleyebilirsiniz. radyo scriptleri çok yakında sitemizde yaklaşık olarak 10 adet olarak paylaşılacaktır.

Ücretsiz Radyo Script
YENİ SONICRADIO OYUNCU SCRIPT! V2.0.5

ücretsiz radyo scripti php 

 

 

 

 

Biz yeni bir php sürümü için yeni bir php sonicradio oyuncu komut dosyası yayımladı v5.3.x. Bu bir güncelleme değil, tam bir komut dosyası var. Kendi hosting hesabından eski komut / oyuncu kaldırmak ve yeni bir yükleme gerekir.

Yeni ne var?
– Register_global şartı kaldırılmıştır. Artık hosting hesap veya sunucuda register_global fonksiyonu devre dışı bırakabilirsiniz, size register_global devre dışı bırakmış sunucularda komut dosyası kullanabilirsiniz. 
– Tüm hatalar düzeltildi. 
– Metinler şimdi beyazdır. 
– Çevrimdışı mesajları düzeltilir.

Gereksinimleri nelerdir?
– Sizin radyo liman bağlantıları dışarı UDP sunucu barındırma etkin olması gerekir, aksi takdirde oyuncular radyo çalmıyor. Sizin hosting şirketi tarafından sağlanan / açılabildiğinden Bu gereksinim hakkında barındırma sağlayıcınıza başvurabilirsiniz. Quicktime ve realplayer Hakkında, dinleyicileri dinlemek için kendi bilgisayarlarında bu programları yüklemek zorunda. Bu gereklilik, ama tercih olarak kabul edilemez, bazı insanlar winamp veya mediaplayer bile flashplayer kullanmayın.

Özellikler:
– Web siteniz için tam shoutcast oyuncu 
Flashplayer – 
– Winamp 
– mediaplayer 
– quicktime 
– realplayer 
– Sizin dinleyiciler için kullanımı çok kolaydır, herhangi bir oyuncu tarafından bir tıklama ile radyo dinleyebilirsiniz. 
– Dil dosyası bulunur, Çevirisini ve istediğiniz gibi metinleri değiştirebilirsiniz.

Install / nasıl kullanılır?
Tek yapmanız gereken aşağıdaki url sonicradio2011.zip dosyasını indirin ve masaüstünüze unzip, config_radio.php dosyasını düzenlemek / güncellemek için bir php düzenleme programı veya dreamweaver tasarım programı kullanın. Sizin radioip, radioport ve radiopassword girin. Web bütün sonicradio klasörüne yükleyin ve url http://www.yourname.com/sonicradio/ zevk açmak ..

Uyarı:  Bu script WHMSonic yazılım tarafından oluşturulan radyolar ile kullanmak için dizayn edildi. Diğer radyolar veya komut dosyaları düzgün çalışmaz. Yani ilk WHMSonic yazılımı tarafından oluşturulan bir radyo olduğundan emin olun.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA.

Etiketlenmiş , , , , .Yer işareti koy permalink.

7 Responses to ÜCRETSİZ RADYO SCRİPTİ İNDİR – ÜCRETSİZ PHP RADYO

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir