İNTERNET RADYO KURULUM

İnternet Radyo Kurulum, paketlerimiz ile 1 gün içinde kendi web radyonuzu kurabilirsiniz. İnternet de tıpkı ulusal radyo kanalları gibi canlı yayın yapmak istiyorsanız işte tam size göre özel radyo sitesi kurulum kampanyalarımız başladı. Siz de kendi evinizde online canlı radyo yayınları yapmaya başlayınız. Profesyonel olarak hazırladığımız internet radyosu sitesi tasarım paketleri ile muhteşem radyo sayfaları sizi bekliyor. 

Kendinize sanal bir radyo sayfası mı kurmak istiyorsunuz peki sanal radyo kurmak için neler gerekiyor bilmiyormusunuz bunun için dert etmeyiniz firmamız sizlerde tam profesyonel olarak gelişmiş web radyo tasarımları ve profesyonel web yazılım ve grafiker kadrosu ile sizler için muhteşem radyo sitesi hazır paketleri hazırladı. İyi bir radyo sitesi teması için harika bir ekip çalışması gerekiyor. Yılların deneyimi ile en iyi harika radyo sitesi tasarımlarını firmamız dan temin edebilirsiniz. Sizlerde kendi radyo sitesi tasarımlarını hazırlayarak internet üzerinden online canlı radyo yayınları yapmaya başlayabilirsiniz. 

Kurumsal ve bireysel firmalar için hazırladığımız radyo sitesi tasarımları ile diğer radyolardan daha farklı ve daha gelişmiş radyo sitesi portallarımız ile daha öncü olarak internet üzerinden 24 saat kesintisiz radyo yayınları yapabilirsiniz. Ayrıca radyo sitelerimiz de koruma ve yine güvenlik bulunmaktadır. kendi radyo sitenizi kurmak için acele ediniz. Profesyonel ve harika radyo tasarımları sizleri bekliyor.

Kurumsal şirketlere ve bireysel kişilere amatör ve profesyonel olarak radyositesikur hizmeti vermeye devam ediyoruz. Yine hazırlamış olduğumuz radyo player ile kendi radyonuza özel olarak bir player ekleyebilir ve radyonuz da profesyonel olarak canlı radyo yayınları yapabilirsiniz. 

Sizde internet radyosu kurduysanız ve izlemeniz gereken yolu bilmiyorsanız ekibimizin hazırladığı sam2 yayın seti ile internet üzerinde canlı radyo yayınları yapmaya başlayabilirsiniz. 

Firmamız sizler için gerekli olan tüm alt yapı ve radyo yayın hizmetini sağlamaktadır. İnternet üzerinden kendi radyonuzu kurmak istiyorsnaız ve internet radyosu kurulumu nasıl yapılır veya internet radyosu kurmak için gerekenler nedir bilmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek kendi internet radyonuzu kurmaya hemen başlayabilirsiniz. 

Etiketlenmiş , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir