İNTERNET RADYOSU

İnternet Radyosu, nedir ,  internet radyosu nasıl kurulur?,  internet radyosu kurmak için neler gereklidir,  internet radyosu kurulumu nasıl yapılır,  internet radyosu kurmak yasal mı?,  internet radyosu kurmak için gerekli belgeler,  internet radyosu nasıl kurabilirim,  internet radyosu hangi programla yapılır,  internet radyosu açmak istiyorum,  internet radyosu ile aklınıza gelen tüm soruları radyositesikur danışmanlarımızı arayarak ücretsiz bilgi alabilirsiniz.  internet radyosu kurmak günümüzde çok popüler olmasının nedenlerinden birisi artık çok kolay bir yönetim paneli ile isteyenler kendine ait bir internet radyo kurabilir.  

internet radyosu kurmak için ilk ne yapılması gerekiyor?

 internet radyosu kurmak için ilk önce kendinize ait bir radyo adı belirlemeniz gerekmektedir.  internet radyosu radyo adınızı istediğiniz gibi yapabilirsiniz isterseniz kendi adınıza da bir internet radyosu yapabilirsiniz. sevgilinize süpriz olsun isterseniz sevgilinizin adına bile internet radyosu kurabilirsiniz. 

Günümüzde bir çok internet radyosu kurulmaktadır. internet radyoları arasında en çok örnek alınan radyolardan birisi kral fmdir, kral fm ile ilgili aynı benzer isimleri taşıyan bir çok radyo adı duyabilirsiniz. İyi bir radyo adı iyi bir dinleyici ve marka olmanıza olanak sağlayacaktır.  internet radyosu kurulumu için ilk önce bilmeniz gerekenlerden birisi profesyonel olmak gerekir. az önce ki cümlelerimiz de de söylediğimiz gibi isterseniz sevgilinizin adına da internet radyosu kurabilirsiniz. firmamız radyo sitesikur da bir çok örneği vardır. ceren fm, hilal fm, cansu fm, elafm gibi bir çok sevgilisinin adına internet radyo kuran müşterilerimiz bulunmaktadır. 

 internet radyosu kurulumu için isim belirledikten sonra sitemizden bir radyo sitesi satın almalısınız. Yada firmamız telefon numaralarından birini arayarak kurmak istediğiniz internet radyosu isimini söyledikten sonra kendi radyo yayınlarınızı yapmak için alt yapınızı radyositesikur ekibimiz ile iletişime geçerek sipariş verip 1 gün içersinde internet radyonuzun kurulumunu tamamlayıp internet üzerinden online cep telefonu ve facebook da dahil tüm bilgisayar ve mobil platformalar üzerinde canlı yayın yapmaya başlayabilirsiniz. 

 internet radyosu, kurulumu ve detayları ile ilgili bizimle iletişime geçebilir ve kendi internet radyonuzu kurdurabilirsiniz.

RADYO SİTESİ KAMPANYA!

RADYO SİTESİ TEMA TASARIM PAKETİ 2017

renk-değiştiren-radyo-teması

radyo_satin_al

radyo_demo

radyo_demo_siteyi_incele

radyo paketini incele

1 Yıllık Web Hosting ve Domain

1 Yıllık Radyo Hosting ve Autodj

Iphone ve Android Telefonlarda Dinlenebilme Paketi

Gelişmiş Yönetim Panelli Web Sitesi

Facebook İle Giriş Yapılabilen Sohbet

PAKET FİYATI: 500,00 TL yerine 300,00 TL

DİNLEYİCİ LİMİTİ=  (Auto Dj Anlık ***1000*** Dinleyici)

(Ertesi yıl domain-radyo hosting ve web hosting için yıllık 200 TL ödersiniz.)

ÖRNEK SİTE

www.radyopower.net

Tema Özellikleri

Etiketlenmiş , , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir