radyositesikur

radyositesikur

Radyo sitesi kur firması olarak tek hizmet verdiğimiz site www.radyositesikur.com sitesidir. Bir radyo sitesi kurmak artık günümüzde kolay lakin önemli olan profesyonel ve kolay yönetim paneli olan bir site radyosu kurmaktır. Radyo sitesi kur, firması olarak Dünya’da ilk defa Türkiye merkezli olarak özel olarak hazırladığımız profesyonel radyo sitesi yazılımı ile sizlere en iyi şekilde kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. “radyo sitesi kur” firması sadece www.radyositesikur.com adı altında geçtiğinden firmamızın ismi adı altında kullanan bireysel kişilere dikkat ediniz.

“radyositesikur” markası adı altında faliyet gösteren kurumsal tib onaylı radyotelekom firmasına bağlı alt sitedir. www.radyositesikur.com dışındaki net, net.tr, org, org.tr gibi isimlerde açılmış radyositesikur adı altında taklit siteler ile ilgisi yoktur. Firmamızın ismini taşıyan ve sonradan bireysel çalışan bu kişiler ile ilgimiz yoktur bu kişiler ile irtibat halinde olmayınız dolandırıcı veya farklı şekilde kalitemizi kullanmak isteyenler olabilir.

*Radyo sitesi kur, olarak sizlere kesinlikle özel olarak hazırladığımız yazılım hiç biryerde kopyası olmayan özel olarak hazırlanmış uzman yazılım ekibimiz tarafından tasarlanmış ve aac,mp3 yayın formatlarını destekleyen profesyonel web sitesi tasarımından oluşmaktadır.
*Radyo sitesi kur, firması olarak radyonuzun google indexlenmesini sağlayan anasayfa title ayarlarınızı ve metataglarınızı firmamızdan aldığınız hazır radyo tasarımlarında kolayca yönetebilirsiniz.
*Radyo sitesi kur, Günlük hayatımızda nasıl renkli nesneler ilgimizi çekiyorsa web tasarım da şık gözalıcı olmalı işte radyositesikur firması tam sizin istediğiniz gibi görsel ve görsel renkleri kolay değişebilen hazır pro siteler hazırlayarak sitenize html ve jpeg ile görsel özellikle katabileceğiniz portallar ile sizlere en iyi kalitede hazır site panelleri ile tasarımınızı kendiniz yapabileceğiniz şekilde tasarladı.
*Radyo sitesi kur, hazır radyo site tasarımları 2015 yılına özel modüller ile güncellendi
*Radyo sitesi kur, firması sizin istediğiniz gibi radyonuzu tasarlayabilmeniz için kolay radyo yönetim paneli ile radyonuzu en şık hale getirebileceğiniz profesyonel özellikler ve grafikler kattı.
*Radyo sitesi kur, Profesyonel site ile birlikte sınırsız kategori ve sınırsız içerikler açabileceğiniz ve istediğiniz kadar radyo sayfası açabileceğiniz sınırsız alt alanlar ile radyonuzu dizayn etmedinizde sınırsız altyapı ve özellik imkanı sizlere hazırladı.
*Radyo sitesi kur, firması olarak sizlerin kolay anlaşılabilir ve rahat kullanabilmesi için hazırlamış olduğu asp, php, html programlama dilinde yönetim paneli tamamen türkçe olarak videolu kullanım klavuzu ile birlikte sizlere gönderilmektedir.
*Radyo sitesi kurma, konusunda firmamız öncü firma oalrak sizlere gelişmiş özelliklerde radyo ve sade radyo platformu olacak şekilde tasarımlar yapmaktadır. Web tasarımı konusunda radyo tasarımlarımız bir radyo da olması gereken tüm özellikleri barındırmaktadır.
*Radyo sitesi scripti, paketlerimiz full özelliklerde olup herşey dahil, hazır olarak anahtar teslim herşeyiyle birlikte kurularak sizlere teslim edilmektedir.
*Radyo sitesi ücretsiz, olarak sizlere web tasarım hizmeti, android, ios dinleme paketi, web hosting ve alan adı tescili gibi hizmetleri ücretsiz hediye olarak vermektedir. Sizler sadece yayın paketi alarak bu hizmetlerden ücretsiz faydalanabilirsiniz. Radyo hosting paketi fiyatlarına göre özel radyo sitesi tasarımları hediye edilmektedir.
radyo sitesi kurmak isteyenler için profesyonel hazır radyo sitesi, radyo sitesi scriptlerimiz sizleri bekliyor.

Etiketlenmiş , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir