Sohbet Sitesi Kurulumu – Chat Sitesi Kurmak

SOHBET SİTESİ KAMPANYASI

PAKET FİYATI: 990TL

Sohbet Sitesi Kurulumu (Chat Sitesi Kurmak)

Profesyonel Sohbet Paneli;

Size Özel Gelişmiş Profesyonel Sohbet Sitesi Kurulumu, Tüm radyo sitesi müşterilerimize ve normal web sitesi müşterilerine özel olarak hazırlanmış kolay ve gelişmiş sohbet sitesi ile sizlerde internet de sitenizin hitini sohbet paneli ile arttırabilirsiniz.

Gelişmiş Sohbet Sitemiz ile sizlerde tanışın..

 

HEDİYELERİMİZ:

100 Kişi Yerine 1000 Kişilik Sohbet hediye

 

 

KISACA ÖZELLİKLER:

Özel Sohbet Yetkileri ( Admin, Mod, Üye, Görünmez)
Sohbet Temanızın rengini ve tasarımı değiştirme
Sohbet Sayfanızda Kullanıcı Durumu Ekleme özelliği
Sohbet Sayfanızda ip ve Normal Yasaklama Özelliği
Sohbet Sayfanızın Ses Efectlerini Ayarlama
Sohbet Panelinde Üyeler Arasında mesajlaşma özelliği

 


renk-degistiren-sohbet-chat-sitesi

radyo_satin_al

radyo_demo

radyo_demo_siteyi_incele
GENEL ÖZELLİKLER:

1-Sohbet Paneli Görünüm Ayarları
Temalar Bölümü ile sohbet sayfanızın temasını kolayca değiştirebilirsiniz. 12 Ayrı sohbet teması ile kolayca arkaplan temanızı tüm üyeleriniz değiştirebilir. Ayrıca Sohbet sitenizin ana arkaplanı, gövde metni, buton rengi, buton arkaplan, buton yazısı, buton sınır rengi, diyalog arkaplan, başlık metni, diyolog başlığı, kullanıcı listesi arkaplan, oda arkaplan, oda metni, odaya giriş uyarısı, genel log arkaplan, özel log arkaplan, giriş kutusu arkaplan gibi birçok arkaplan ve metni renlendirebilir ve tema da özel ayarlar yapabilirsiniz.

 

2- Sohbet Paneli Metin ayarları
Sohbet panelinizde metin karakter büyüklüğünü istediğiniz gibi kolayca değiştirebilir. sohbetinizin yazı karakterini istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Sohbet yazı karakter aralığınızı 8 ila 20 karakterleri arasında değişiklik yapabilirsiniz. Sohbet yazı tipini değiştirebilirsiniz. Arial, Times, Courier, Verdana, georgia gibi ünlü yazı karakterlerine göre uyarlama yapabilirsiniz. Sohbetinizin (chat) dilini 33 dile göre kolayca çevirebilirisiniz. Sohbet panelinizi başta türkçe, ingilizce, almanca, çince, fransızca, ispanyolca, japonca gibi bir çok dile çevirebilirsiniz.

 

3- Chat paneli Efecet ayarları değiştirme;Sohbet sitenizde Ana sohbet ve oda listeniz için 100 lerce smilay seçerek panelinize kolayca ekleyebilir ve sohbet sayfanıza efect olarak ekleyebilirsiniz. Arkaplanı görüntüleyip şeffaflık özelliği katabilirsiniz. Sohbet temanız için bir arkaplan seçebilirsiniz. Kendi sohbet temanızı masaüstünden seçebilirsiniz. Ayrıca sohbetinize kendi fotoğrafınızı veya avatarınızı ekleyebilirsiniz.

 

4- Sohbet Ses Efecetleri Ayarları:Sohbet sitenizin ses efectlerini isterseniz iptal edebilirsiniz. Sesi kısabilir veya dengesini sağlayabilirsiniz. İsterseniz tamamen sessiz yapabilirsiniz. Ayrıca odadan çık, Odaya gir, Diğer Kullanıcı odaya girdi, Mesaj al, Mesaj Yolla, Özel mesaj al, Davet al, Kullanıcı yasaklandı veya çıkartıldı, İlk giriş, Çıkış, Fare kullanıcı menüsü üzerinde, Oda bölümünü aç kapa, Seçenek listesini aç kapa, Yeni pencere açılışı, yeni pencere kapanışı, buton basılması, gibi efectleri panelden kolayca kendinize göre uyarlayabilirsiniz.

 

5- Sohbet Ek Özellikler
Sohbet yazılarını kaydetme, Sohbetde smilay iconalr kullanma özelliği, Sohbet yazı alanında yazı tipini kalınlaştırma, yazı tipini italik yapma, yazı rengini değiştirme, sohbetdeki üyeler arasında özel mesajlaşma, sohbetdeki kullanıcılardan sizi görmesini istemediğinizi red etme, veya sohbetde davet etme özelliği ile profesyonel olarak sohbeti kullanabilirsiniz. Ayrıca sohbetin yazı alanı, ekranı, kullanıcıların bulunduğu pencereleri istediğiniz gibi büyütebilir ve küçültebilirsiniz.
İnternet üzerinden sohbet sitesi kurmak isteyenler için her türlü web sitesine göre ayarlanabilir sohbet sitesi ile artık ister radyo sayfanıza , ister blog sayfanıza, isterseniz tüm web site sayfalarınıza sohbet sitenizin kodunu koyarak sizlerde sohbet sitesi kurabilirisniz.

 

SOHBET İLE GÖRÜNÜMLER:

Etiketlenmiş , , , , , , , , , , , , , , , .Yer işareti koy permalink.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir